Wyszukiwarka Nr konta ZUS na stronie www.eskladka.pl

Od 1 stycznia 2018 r. zmieniają się zasady rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Przedsiębiorcy (i inni płatnicy składek) będą opłacać jednym przelewem wszystkie składki na swój numer rachunku składkowego. Dotychczasowe rachunki nie będą dostępne. Wyszukiwarka numeru rachunku składkowego.

Sprawdź swój numer rachunku składkowego na www.eskladka.pl

Wystarczy wejść do serwisu pod adresem: https://www.eskladka.pl i wpisać dwa identyfikatory:

Wyszukiwarka numeru rachunku składkowego ZUS

Jeden przelew do ZUS

Wysyłasz tylko jeden przelew łącznie na:

FAQ e-Składka ZUS – najczęściej zadawane pytania

  • Jak sprawdzić na jaki numer rachunku przelać składki ZUS?

Jeśli chcesz sprawdzić swój numer rachunku składkowego skorzystaj z wyszukiwarki na https://eskladka.pl

  • Jak sprawdzić poprawność numeru rachunku składkowego?

Możesz sprawdzić swój numer w przeglądarce www.eskladka.pl lub na naszej stronie w wyszukiwarce numeru rachunku składkowego, a także w każdej naszej placówce lub w Centrum Obsługi Telefonicznej pod numerem 22 560 16 00.

  • Z czego się składa rachunek składkowy?

Indywidualny numer rachunku składkowego składa się z 26 cyfr. W numerze rachunku jest zawarty numer identyfikujący ZUS i Ciebie np.Twój numer NIP lub jeśli konto zostało założone bez tego numeru, numer Twojego konta w naszym systemie (ostatnie 10 cyfr).

  • Gdzie znaleźć Indywidualny numer rachunku w ZUS?

Indywidualny numer rachunku (NRS) jest wysyłany listownie przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Indywidualny numer rachunku ZUS znajdziesz w wyszukiwarce numeru rachunku składkowego pod tym linkiem https://eskladka.pl/Home . Sprawdź swój numer rachunku wchodząc na https://eskladka.pl/Home. Potrzebne są do tego dwa identyfikatory: 1) pierwszy identyfikator (NIP, REGON, PESEL, Dowód osobisty, Paszport oraz 2) drugi identyfikator (REGON, PESEL, Dowód osobisty, Paszport, Imię i nazwisko, Nazwa skrócona płatnika ).

  • Gdzie wpłacać składki ZUS?

Składki za siebie i wszystkich ubezpieczonych płacisz jednym przelewem na swój indywidualny numer rachunku składkowego (NRS).

  • Co zrobić jak nie otrzymasz listu z numerem rachunku składkowego lub go zgubiłeś?

Jeśli nie dostałeś od ZUS informacji o indywidualnym numerze rachunku (NRS) lub jeśli ją zgubiłeś to możesz: sprawdzić swój numer rachunku w wyszukiwarce (www.eskladka.pl), skontaktować się z Centrum Obsługi Telefonicznej pod numerem 22 560 16 00, sprawdzić swój numer w najbliższej placówce ZUS.

  • Kto może korzystać z wyszukiwarki na stronie www.eskladka.pl?

Z wyszukiwarki e-składka mogą także korzystać biura rachunkowe, pełnomocnicy lub osoby trzecie, które opłacają należności za płatnika składek.